Ogłoszenie

UWAGA! Po rejestracji należy napisać Adminowi Albo komus z anbu o dokonanym wyborzę: Musicie napisać czy: chcecie być dobrym czy złym ninja, z jakiej wioski oraz wymienić swoje 3 podstawowe jutsu! Gdy ktoś jest chętny może również zgłosić się do jakiegoś z klanów, decyzje rozpatrzy admin... FORUM JUŻ MNIEJ WIĘCEJ GOTOWE WIEC ZAPRASZAM DO REJESTRACJI

  • Index
  •  » Inne
  •  » Pamiętnik Kimimaro Część 2

#1 2007-08-29 09:47:43

Kimimaro Kaguya

ANBU

Punktów :   

Pamiętnik Kimimaro Część 2

Pamiętnik Kimimaro część 2
Minęły dwa dni z czego pierwszy przekimałem, a w czasie drugiego zwiedzałem wioskę obcykałem sobie gdzie można "kupić" Sake (Sake rzecz święta piszemy z dużej litery :]). Szedłem sobie brzegiem jeziora, gdy spotkałem Saska.
Ejjjj... Uchiha- krzyknąłem poczym podszedłem do niego.
-Nad czym tak rozmyślasz? - Koleś ma chyba jakieś kompleksy, bo za nim powiedział, o co mu chodzi to przez 5 minut mruczał coś pod nosem. Nie uwierzycie, co chciał! Szukał chałupy. Ja to mam fart akurat mieszkam sam. Więc mówię mu stary władujesz się do mnie, a on na to, że nie chce przeszkadzać. Tacy ludzie mnie denerwują. Tłumacze mu, że jestem sam i tego nie lubię, że fajnie by było jakby ze mną mieszkał, ale on ciągle jest na nie. Teraz się wkurzyłem!
-Sasuke ty cieniarzu bierz walizy i do mojego domu! ale JUŻ! - Trochę mnie poniosła i to, aż tak, że się kośćmi najeżyłem.
Minęły 2 godziny i Sasek by już u mnie w domu ze swoimi rzeczami. Jak widać siła perswazji jest potrzebna. Po tej przeprowadzce poszliśmy na lody. Spotkaliśmy tam pewną dziewczynę z wachlarzem. Zajebista z niej babka, ma na imię Temari. Pogadaliśmy z nią, a ona opowiedziała mi trochę o swojej rodzinie, a zwłaszcza swoim bracie Garnku. Z tego, co usłyszałem koleś jest tak samo lajtowy jak Sasek. Trzeba będzie się z nim zapoznać. Po jakiś 8 gałkach lodów zaczęliśmy się z Uchiha zbierać, pożegnaliśmy Temari i dumni z tego co dzisiaj zrobiliśmy poszliśmy do domu. Dzień uważam za udany. Poznałem kolejna osobę i zapoznałem się z lodami Konoha (ERO!).


Ranga-ANBU
Zły Ninja:Wioska Ukryta W Dzwięku
Klan:Kaguya
Kekken Genkai:Kaaguya poziom 2
Umiejętności:
Chakra:3750
Misje Wykonane:
Złoto:7500
Wyposażenie: 3 Kunai, 3 shurikeny,Opaska wioski ukrytej w dzwięku,5 wybuchowych notek,70 senbon,Shuriken d.w,katana.
Jutsu:Bunshin no jutsu, Kawirimi no jutsu, Katon KArryu Endan.

Offline

 
  • Index
  •  » Inne
  •  » Pamiętnik Kimimaro Część 2

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.2a.pun.pl www.bleachbattels.pun.pl www.greenlevithan.pun.pl www.kadry.pun.pl www.dforce.pun.pl